DIETETYKA DLA LAIKA
Marce ANNMED towarzyszy hasło: dietetyka dla laika. Skąd taki pomysł? Pragnę zarazić swoją pasją do zdrowego stylu życia każdego z Was. Jednak chcę to zrobić w sposób prosty i czytelny. Mam nadzieję, że w zakładce: dietetyka dla laika, znajdziecie dużo ciekawych artykułów, przepisów, informacji, które jednocześnie będą zrozumiałe i proste w odbiorze.

···

Lubimy i często po nie sięgamy. Jeszcze częściej jemy bez ograniczeń. A zatem jeść czy unikać? Co właściwie kryją w sobie orzechy włoskie i co je wyróżnia na tle innych orzechów?

Orzechy włoskie - jeść czy unikać? »

···

Dzięki współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Brzezinach, nasza Poradnia miała przyjemność wygłosić w Szkole Rodzenia mieszczącej się przy Powiatowym Centrum Zdrowia w Brzezinach, krótką prelekcję na temat właściwego sposobu odżywiania kobiet w okresie ciąży. Dziękujemy za miłe przyjęcie i życzymy dużo zdrowia dla Przyszłych Mam i ich Pociech. A oto, co w wielkim skrócie udało nam się przekazać:

Żywienie kobiet w ciąży. »

···

Jakiś czas temu nasza Poradnia podjęła współpracę z lokalnymi tygodnikami. Być może większość z Was widziała i czytała umieszczone w nich artykuły, jednak specjalnie dla wszystkich zainteresowanych, umieszczamy je w zakładce: dietetyka dla laika. Dzięki temu, w każdej chwili można będzie do nich powrócić. Zapraszamy do lektury!

Bezpieczne grillowanie. »

Żywienie w cukrzycy niestraszne »


"Zbytek potraw chorobą przypłacić trzeba"

Gamius

ANNMED

tel.: +48 533 60 80 90
mail: kontakt@annmed.pl
Również na