O MNIE
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wydziału Nauk o Zdrowiu, Kierunku – Dietetyka. I choć dietetyka pojawiła się w moim życiu spontanicznie, to zagościła na dobre – to moje zainteresowanie i pasja. Dotychczasowa praktyka zawodowa nauczyła mnie, że z cierpieniem i chorobą człowieka trzeba walczyć, a z wieloma decyzjami nie należy zwlekać. Nieustannie poszukuję nowinek w dziedzinie dietetyki, dlatego też na bieżąco śledzę najnowsze doniesienia z zakresu żywienia człowieka zarówno w literaturze polskiej jak i zagranicznej. Jestem stałą uczestniczką licznych konferencji, sympozjów i zjazdów naukowo-szkoleniowych w całej Polsce. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Towarzystwa Wspierania Osób z Nieswoistymi Chorobami Zapalnymi Jelit J-elita oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Niejednokrotnie jestem prelegentem i wygłaszam referaty na temat prawidłowego sposobu żywienia człowieka w różnych jednostkach chorobowych.

Oprócz poradnictwa dietetycznego, koordynuje wiele badaniach klinicznych prowadzonych wśród osób cierpiących na nieswoiste choroby zapalne jelit oraz cukrzycę typu I i II.

W swojej pracy cenię sobie indywidualność i otwartość na problemy swoich pacjentów.

"Zbytek potraw chorobą przypłacić trzeba"

Gamius

ANNMED

tel.: +48 533 60 80 90
mail: kontakt@annmed.pl
Również na